ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Коалиционният партньор в правителството на Каталуния в сряда обяви, че оттегля тримата си министри в регионалния кабинет, заради разногласия по темата за отделяне от Испания, предаде AFP, цитирана от "Фокус". Регионалният вътрешен министър Рамон Еспадалер каза,че той и други двама министри от Демократичния съюз на Каталуния в 13-членното регионално правителство подават оставка.
препоръчано
Демократичният съюз на Каталония е в съюз с по-голямата партия Демократична конвергенция на Каталуния от 1978 година. Но в последно време се наблюдава напрежение в съюза им „Конвергенция и съюз“, заради трансформацията му в просепаратистка партия.
свързани новини
УЧЕНИ БИЯТ ТРЕВОГА: Западна Европа преживява най-тежката гореща вълна в историята
5333
преди 54 минути
Тръмп заплаши Велкобритания с тежки мита
11161
преди 7 часа
Париж и половин Франция без алкохол заради горещините
7200
преди 9 часа
Цената на петрола падна под 73 долара за барел
5526
преди 10 часа


