ГОРЕЩО
Главният прокурор Ваня Стефанова подписа искане до министъра на правосъдието на Република Сърбия за екстрадиция на Мавродиев
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: ДПС внесе в НС решение за освобождаването на управителя и подуправителя на НЗОК (ДОКУМЕНТ)
Президент, министър, депутати и приятели изпратиха Любен Дилов-син (СНИМКИ)
Евтим Милошев със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ: НДК е на загуба от 50 млн. евро, но директорката му взима заплата от 14 000 евро
Радев разговаря с Вучич за екстрадицията на арестувания Стоян Мавродиев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
16-годишно момче е било бито в двора на детска градина в павелбанското село Габарево. Сигналът е подаден вчера от 37-годишната му майка, съобщават от полицията в Стара Загора.
препоръчано
На място е изпратен полицейски екип. По данни на момчето деянието е извършено от 48-годишен мъж и двамата му синове на 25 и 27 години. 48-годишният мъж е установен, но не е задържан заради здравословното му състояние, другите двама не са установени към момента.
Пострадалото момче е прегледано в болница в Казанлък и е изпратено за допълнителен преглед и лечение в болница в Стара Загора, няма опасност за живота му.
Образувано е досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.
Разкриха измамници, ужилили възрастен мъж с 3000 евро и 2350 щатски долара
1290
преди 12 минути
Марихуана за над 4,1 млн. евро заловиха в камион в Русе (СНИМКИ)
2660
преди 24 минути
Незаконно притежаван пистолет е иззет при претърсване във видинското село Ружинци
3018
преди 28 минути
Рецидивист се опита да запали дома си и себе си в Разградско
6234
преди 4 часа


