ГОРЕЩО
Нови мерки за сигурност в Пловдив след убийството на Георги Кузев
Разбиха свърталище на неонацисти в Пловдив: 16 са задържани, свързани са с групата от жестокото убийство
СЛЪНЦЕТО НАПИЧА! Не чакайте дъжд, ако ви засенчат облаци, още е ветровито (КАРТИ)
ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ: Ще проработи ли справедливата цена при храните?
Експерт пита за дрона край Кардам: Можем ли да се справим адекватно? В зоната на Черно море се води мащабна и невидима радиоелектронна борба
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима апаши, единият 14-годишен, са претарашили дома на 72-годишен дядо в село Септемврийци.
препоръчано
В нощта срещу събота 25-годишният Д.Г., 17-годишният Д.Б. и три години по-малкият К.Н. взломили прозорец на дома на Л.К. и нахлули в празната къща. От там тримата изнесли телевизор, готварска печка, две отоплителни електрически печки, шевна машина, котлон и пружини за легла.
Когато около обяд на 3 януари възрастният човек се прибрал в дома си, открил стаите почти празни и веднага подал сигнал в полицията. Апашите са спипани почти веднага. Всички вещи са върнати на дядото.


