BG EN

Трима пострадаха при трудова злополука край Исперих

Инциденти

Трима пострадаха при трудова злополука край Исперих

19962
на 16.12.2024
Трима пострадаха при трудова злополука край Исперих
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима работници пострадаха при злополука в село Тодорово, община Исперих, съобщиха от полицията.

препоръчано

Сигналът за инцидента е подаден на 13 декември. При извършване на ремонтни дейности и демонтаж на дървени греди от постройка те са паднали от 5 метра височина.

Откарани са в Спешен медицински център-Исперих, където е установено, че 44-годишният мъж е с луксация на  раменна става, 40-годишният от село Подайва е с фрактура на бедрена кост, а 55-годишният от Подайва е с фрактура на дясно стъпало.

За случая е уведомена Инспекцията по труда и се води разследване.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 60
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК