ГОРЕЩО
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
Азия
Трима уйгури затворени в Индонезия за опит да се присъединят към ислямистите
17520
на 14.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Индонезийският съд е осъдил трима мъже от уйгурски произход на шест години затвор за опит за присъединяване към ислямисти, предаде Reuters, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Заподозрените признаха, че са се опитвали да се срещнат със Сантосо – един от най-издирваните ислямски терористи в страната“, каза говорителят на индонезийската полиция Антон Чарлиян. Мъжете са използвали турски паспорти.
Хиляди уйгури се опитват да избягат от родните си места в Синдзян-Уйгурския автономен регион в западен Китай, през Югоизточна Азия в Турция. Според китайските власти те лесно могат да бъдат привлечени в редиците на терористични организации като „Ислямска държава“.
Си Цзинпин от Пхенян: Китай остава ключов партньор на Северна Корея
7457
преди 16 часа
Над 10 вторични труса след мощното земетресение във Филипините
8243
преди 19 часа
СЛЕД 7 ГОДИНИ: Си Дзинпин кацна в Пхенян
13179
преди 21 часа
Северна Корея увеличава производството с 250%
14095
преди 22 часа


