ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тримата гранични полицаи, задържани в петък вечерта край Малко Търново, са освободени, по неофициална информация на Нова телевизия.
препоръчано
И тримата са служители на граничния полицейски участък в Малко търново. Те са били следени дълго време от отдел “Вътрешна сигурност” на МВР.
До ареста им се стига след като в петък при задържане на група мигранти, преминали незаконно турско-българската граница, те са отнели лични вещи - телефони и пари.
Арестувани са веднага след края на работния ден.
Имало е обиски в домовете и на тримата служители на Гранична полиция.


