ГОРЕЩО
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
Политика
Тристранката се събира – ще обсъждат работното време, отпуските и почивките
3202
на 16.12.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Утре от 10 ч. под председателството на вицепремиера Зинаида Златанова в сградата на Министерския съвет ще се проведе заседание на Националния съвет за тристранно сътрудничество.
препоръчано
Социалните партньори ще обсъдят проектите на национален план за действие по заетостта за 2014 г., за допълнение на Наредбата за работното време, почивките и отпуските и на закон за изменение и допълнение на Кодекса на труда.
След края на заседанието, което ще може да бъде наблюдавано от представителите на медиите, ще се проведе брифинг, съобщават от правителствения пресцентър.
ПРИКЛЕЩЕНИ ПРЕД ТЕМИДА! Пак стартира процесът срещу Киро и Божо Косичката
3413
преди 3 минути
НАПРЕГНАТИ ЧАСОВЕ: Чакат Йотова с указа за новото Народно събрание
6145
преди 37 минути
МРЕЖАТА ГРЪМНА след екшъна с Волен Сидеров - ето кой му се притече на помощ
202084
преди 3 часа


