"Трите лъва" и "Ла Фурия" с футболен спектакъл! (ГОЛОВА ДРАМА)

30444
на 16.11.2016
Трите лъва и Ла Фурия с футболен спектакъл! (ГОЛОВА ДРАМА)

Националният отбор на Англия и този на Испания завършиха при равенство в контролна среща. Двубоят, който се проведе пред 83,716 зрители на стадион "Уембли", завърши при резултат 2:2. Домакините могат да съжаляват, защото пропиляха преднина от 2 гола.

Това бе последният мач за селекционера на "трите лъва" Гарет Саутгейт преди да реши дали ще остане начело на тима.

Резултатът бе открит в 8-ата. Тогава Адам Лалана изведе по отличен начин Варди, той навлезе в наказателното поле, финтира по такъв начин Пепе Рейна, че да го принуди да го събори на тревата и съдията веднага посочи бялата точка. Зад топката застана Лалана и с мощен удар не остави шансове на стража, въпреки че той хвана ъгъла.

Варди вкара втория гол за домакините почти веднага след почивката. Хендерсън отправи страхотно центриране в наказателното поле, нападателят на Лестър бе изпуснат от Карвахал и той с летящ плонж  се разписа с глава. Това бе петият му гол с екипа на "трите лъва”.

Джейми и още осем от неговите съотборници отпразнуваха попадението с набиращото все по-голяма популярност „Манекен предизвикателство”. Голмайсторът "замръзна", както и тези около него, само Джон Стоунс и Том Хийтън не бяха „на пауза”.

В 51-ата минута тимът на Англия бе много близо до трети гол. "Трите лъва" проведоха бърза атака, при която Варди подаде към Тио Уолкот, който от удобна позиция стреля, но Рейна спаси.

Постепенно гостите натиснаха и създадоха няколко опасни положения. Те владееха топката 68% и усилията им се увенчаха с успех в заключителните моменти на мача, пише "Новспорт". В 89-ата минута Яго Аспас навлезе в наказателното поле, преодоля Джон Стоунс и след страхотен удар прати в далечния ъгъл на Том Хийтън. Това бе дебютен негов гол с екипа на "Ла Фурия".

Дълбоко в добавеното време, Иско овладя в пеналта и с удар от малък ъгъл прати във врата, като мушна топката между краката на вратаря.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете