ГОРЕЩО
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
Италия посреща света в Милано и Кортина
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Властите с първа информация за трите трупа край Петрохан: Затворено общество с елементи на секта - имало е и малолетни (ВИДЕО)
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тропическата буря Едуард се образува в източната част на Атлантика и се очаква тя да остане в океана, предаде Асошиейтед прес.
препоръчано
Американският национален център по ураганите заяви, че петата наименована тропическа буря в сезона на ураганите в Атлантическия океан е съпроводена от ветрове със скорост 65 км/ч и епицентърът й е на 1645 км западно от Кабо Верде. Бурята се движи на северозапад с около 20 км/ч. Няма издадени предупреждения за опасност.
Китай забранява прибиращите се дръжки на вратите на автомобилите от 2027 г.
6288
преди 54 минути
„Черните пантери“ се завръщат във Филаделфия
9830
преди 1 часа


