Труден мач за ЦСКА в Горна Оряховица, контузия стресна "червените"

14481
на 11.12.2016
Труден мач за ЦСКА в Горна Оряховица, контузия стресна червените

Локо (Горна Оряховица) и ЦСКА играят в оспорван мач от Първа лига. След първите 45 минути на мача резултатът е 0:0. На два пъти за гостите Колев можеше да реализира. Той е и играчът, който се отличава най-много в мача.

Талантът показва класни отигравания. В началото на срещата Милчо Ангелов получи контузия и бе заменен. На терена се появи Преслав Йорданов. И двата отбора се радват на многобройна публика в срещата.

Досега Белчев има 2 поредни победи начело на ЦСКА в шампионата, а ако иска да запише нов успех, то "червените" трябва да се мобилизират през второто полувреме на срещата. Досега домакините от Горна Оряховица се справят с атаките на гостите.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)