ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спортният директор на Байерн Мюнхен Хасан Салихамиджич критикува нападателя Серж Гнабри заради пътуването до Париж за седмицата на модата във френската столица между два мача на германския шампион.
"Червените" направиха две равенства в Първа Бундеслига в началото на 2023 година.
Гнабри публикува свои снимки в социалната мрежа Инстаграм в различни модни костюми в неделя, само ден след равенството на Байерн 1:1 с Лайпциг. Нападателят на баварците се завърна за двубоя във вторник срещу Кьолн, но беше заменен на почивката.
"Това е доста аматьорско и е точно това, което не харесвам. Не е работа на Байерн да определя какво да правиш в свободния си ден. Времето без тренировка обикновен се използва за почивка и подготовка за предстоящия двубой", каза Салихамиджич, цитиран от Ройтерс.
Байерн се нуждаеше от късен изравнителен гол за крайното 1:1 с Кьолн.


