BG EN

Трусове след земетресението в Афганистан са усетени в Казахстан, Индия и Пакистан

СВЕТЪТ ДНЕС

Трусове след земетресението в Афганистан са усетени в Казахстан, Индия и Пакистан

2226
на 10.04.2016
Трусове след земетресението в Афганистан са усетени в Казахстан, Индия и Пакистан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Земетресение с магнитуд 6,6 разтърси Южна Азия, разклащайки сгради в Пакистан, Афганистан и Индия, съобщиха свидетели и Геологическата топографска служба на САЩ (USGS), предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Reuters.

препоръчано

Все още няма информация за жертви или разрушения. 
По данни на USGS, епицентърът е бил близо до град Читрал, близо до афганистанско-пакистанската граница, на дълбочина 210 км. 

Трусът вся паника в жителите на Исламабад и Кабул, където те напуснаха домовете си, а сградите са се клатели в продължение на повече от минута и в двете столици. Подобна информация постъпи и от Северен и Централен Пакистан.

Трусовете са усетени и в столицата на Индия и в Кашмир. В някои казахстански градове също е усетено леко, но там вече е потвърдено, че няма жертви.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК