ГОРЕЩО
Ще сбъдне ли Илияна Йотова пророчеството на Ванга?
ТУРБУЛЕНЦИЯ: Радан Кънев стяга редиците в ДБ, прибира Ивайло Мирчев от прожекторите
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Александър Йорданов: Инициаторите на декемврийските протести не си падат по мисленето и сега ручат жабетата
Майката на Ирина Диамант спретна див скандал в банков офис - клиенти и служители се хванаха за главата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският милиардер Доналд Тръмп отново се намеси в дебата за т.нар. брекзит, заявявайки, че Великобритания ще бъде „по-добре без“ Европейския съюз, пише вестник The Telegraph, цитиран от "Фокус".
Претендентът за президентска номинация на Републиканската партия подчерта, че „миграцията е ужасно нещо за Европа“ и Обединеното Кралство трябва да напусне Общността.
„Познавам Великобритания много добре, познавам страната много добре, имам много инвестиции там. Ще кажа само, че те са по-добре без него (ЕС – б.р.), но искам те да вземат свое решение“, коментира Тръмп, подчертавайки същевременно, че това не е „препоръка, а просто моето усещане“.
препоръчано
свързани новини
Пол Райън не бил готов да подкрепи Доналд Тръмп
10069
на 06.05.2016


