ГОРЕЩО
Безредици в Белфаст, след като мигрант опита да заколя на улицата ирландец (ВИДЕО 18+)
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
ИЗВЪНРЕДНО! Радев развърза ръцете на МВР и разпореди на земеделския министър да направи спешна проверка притискани ли са български производители (ВИДЕО)
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ/ВИДЕО)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
Близък изток
Тръмп заяви, че американските военни са увеличили настиска си срещу „Ислямска държава“
4846
на 03.11.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Доналд Тръмп заяви в петък, че американските военни са увеличили натиска си срещу „Ислямска държава“ през последните два дни, съобщава CNN, цитиран от "Фокус". Съобщението е направено след като стана ясно, че нападателят, който уби осем души в Манхатън, е член на терористичната организация. Държавният глава обаче не даде допълнителна информация относно това в какво се изразява натискът. Тръмп каза само, че „военните удариха „Ислямска държава“ много по-силно през последните два дни."
препоръчано
Пред репортери на пресконференция в Белия дом в петък, президентът заяви още, че САЩ ще действат „10 пъти по-твърдо“ срещу ислямистите в Близкия изток.
свързани новини
Доналд Тръмп заплаши отново Северна Корея
15743
на 03.11.2017
ОПАСЕН СЦЕНАРИЙ: Израел може да атакува Иран и без САЩ
7214
преди 2 часа
Израел нанесе масиран въздушен удар по ливанския град Тир
11498
преди 13 часа
Хутите отново атакуват Израел с дронове и ракети откъм Йемен
7842
преди 13 часа


