ГОРЕЩО
Кючюк, Минчев, Теодора Георгиева, Андрей Гюров, Благо Коцев и Ицо Хазарта за екзотика - разкатахме й фамилията на тая клета Европа
Делото за убийствата на хазартни конкуренти срещу Черепа изчезна в прокуратурата
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА: Асен Василев загуби на първа инстанция делото срещу Тошко за 250 бона (ДОКУМЕНТ)
Второ „да”: Мария Филипова е приела да поеме поста на служебен премиер
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавният глава на САЩ Доналд Тръмп предложи да посредничи в „експлозивната" ситуация в Кашмир – ябълката на раздора между въоръжениете с ядрен арсенал Индия и Пакистан, предава AFP, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Тръмп заяви, че ще повдигне въпроса пред индийския премиер Нарендра Моди, който САЩ призоваха да действа, за да облекчи напрежението в контролирания от Индия Кашмир.
„Кашмир е много сложно място. Имате индуси, имате мюсюлмани и не бих казал, че се разбират толкова добре", заяви Тръмп пред репортери. „Ще направя най-доброто, което мога, за да посреднича", допълни американският президент.
свързани новини
Тръмп обеща да не строи небостъргач в Гренландия
8642
на 20.08.2019
Датският премиер се подигра на мерака на Тръмп да купи Гренландия
15481
на 19.08.2019
Тръмп подкрепи Майк Пенс за преизбирането му като вице
7640
на 19.08.2019


