ГОРЕЩО
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Доналд Тръмп изрази надежда, че ще има отлични отношения с китайския лидер Си Дзинпин, който в момента е на посещение в Съединените щати, предава А Фе Пе, цитирани от Фокус.
препоръчано
„Ние вече имахме дълга дискусия. Досега не сме постигнали нищо конкретно, но създадохме приятелство, мога да видя това“, отбеляза Тръмп пред репортери, докато Дзинпин и съпругите на двамата президенти се подготвяха за вечеря в комплекса Мар-а-Лаго.
„Мисля, че в дългосрочен план ние ще имаме много много добри отношения“, коментира американският държавен глава.


