ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ураганът "Харви" разтърси дълбоко цялата ни страна, заяви днес президентът на САЩ Доналд Тръмп, цитиран от Асошиейтед прес.
препоръчано
В седмичното си радиообръщение Тръмп похвали "героичните усилия" на американците за справяне с последиците от опустошителната буря. Той обеща подкрепа за пострадалите. "Ние сме с вас на всяка една крачка от вашия път. Ще ви помогнем да се възстановите. Ще ви поддържаме днес, утре и всеки следващ ден", заяви президентът.
Днес държавният глава ще посети за втори път щата Тексас и ще се срещне в Хюстън с хора, преживели наводненията, и с доброволци, помагали на спасителите.
Ужасът не спира! Броят на жертвите след "Харви" расте
13298
на 01.09.2017
Доналд Тръмп ще дари един милион долара на пострадалите от урагана „Харви“
9405
на 01.09.2017


