ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
Америка
Тръмп: Федерално финансиране спира за учебни заведения, допускащи незаконни протести
27900
на 04.03.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цялото федерално финансиране ще бъде спряно за всеки колеж, училище или университет, който позволява незаконни протести. Това написа президентът Доналд Тръмп в официалния си профил в Truth social.
препоръчано
"Агитаторите ще бъдат затваряни или трайно изпращани обратно в страната, от която са дошли", написа още той. И подчерта, че американските студенти, които участват в такива акции, ще бъдат или изключвани от учебното заведение, или арестувани, в зависимост от "престъплението". "БЕЗ МАСКИ!", завършва той публикацията си.
Предложиха Тръмп да бъде номиниран за Нобелова награда за мир
19639
на 04.03.2025


