BG EN

Тръст "Синя България" иска новата трибуна да носи името на легендрния Георги Соколов

ГОРЕЩО
Футбол

Тръст "Синя България" иска новата трибуна да носи името на легендрния Георги Соколов

9436
на 20.05.2015
Тръст Синя България иска новата трибуна да носи името на легендрния Георги Соколов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тръст "Синя България" предложи новият Сектор "А" на стадион "Георги Аспарухов" да носи името на друга легенда на вековният клуб. Става въпрос за Георги Соколов-Соколето.

препоръчано

Ето какво публикува на официалната си страница Тръст "Синя България:

"Във връзка с очакваното завършване на строежа на Сектор А през 2015 г., Тръст „Синя България“ отправя предложение към ПФК Левски и в частност към председателя на Управителния съвет г-н Иво Тонев, новата трибуна да носи името „Георги Соколов“.

Смятаме, че Георги Соколов е една от безспорните легенди на Левски, чийто талант и заслуги за клуба са оценени недостатъчно от левскарската общност, до голяма степен и заради тогавашната конюнктура.

Очакваме да бъде подкрепи в това си искане от широк кръг левскари и то да бъде превърнато в дела от ръководството на клуба."


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват
ПИК TV x
ПИК TV! Екоминистърът Генов: Вот върху вот е признание за политическа несъстоятелност (ВИДЕО) ПИК TV! Екоминистърът Генов: Вот върху вот е признание за политическа несъстоятелност (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента