BG EN

Туитър се срина

Технологии

Туитър се срина

9416
на 31.08.2019
Туитър се срина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Потребителите на социалната мрежа Туитър се оплакаха от срив в работата му.

препоръчано

Той е започнал в 18.06 минути българско време и е засегнал Япония, САЩ, Великобритания, Испания, Франция, Русия и други държави.

Повечето от оплакванията са за проблеми с функцията на уебсайта. 30% от оплакванията са от мобилното приложение за Iphone и Ipad, а 24% от приложението за Android.

По-рано бе хакната страницата в Туитър на основателя на социалната мрежа Джес Дърси, съобщиха от компанията.

„Известно ни е, че акаунтът на Дърси бе ударен и изясняваме какво се е случило”, се казва в съобщението на компанията. Страницата има над 4 милиона последователи.

Публикациите на злосторниците са премахнати. Въпреки това излязоха няколко расистки съобщения и заплахи за взривове, пишат американски вестници.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК