BG EN

Турската футболна федерация е уволнила 94 свои сътрудници след опита за преврат

Световен футбол

Турската футболна федерация е уволнила 94 свои сътрудници след опита за преврат

2957
на 03.08.2016
Турската футболна федерация е уволнила 94 свои сътрудници след опита за преврат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турската футболна федерация обяви, че от редиците ѝ са били уволнени 94 нейни сътрудници на фона на масовите чистки, които се провеждат в страната след опита за преврат, предаде РИА Новости, цитирана от Фокус.

препоръчано

„Турската футболна федерация счете за необходимо да се прекъснат отношенията с 94 сътрудници, включително съдии, помощник-съдии, членове на регионалните съдийски комитети, а също така и на наблюдатели“, пише в официално заявление на организацията. 

По-рано министър-председателят на Турция Бинали Йълдъръм обяви, за отстраняване от работа на 58 611 души и за уволняването на 3499 души в рамките на разследването на опита за преврат

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК