ГОРЕЩО
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турски автобус падна в канавката на магистрала "Тракия" при 69-ия км в посока София, съобщиха от ОДМВР-Пазарджик. Превозното средство е било празно. На място има екип на полицията и пожарната.
препоръчано
Шофьорът е турчин. Предполага се, че е изгубил контрол над автобуса и затова е излязъл от пътното платно, съобщи Нова тв.
Временно движението се осъществява в една лента заради изтеглянето на автобуса от канавката, съобщиха от АПИ. Ограничена е активната лента, като движението се осъществява в изпреварващата лента. Трафикът се регулира от "Пътна полиция".
Турски автобус се запали и горя край Аксаково, по чудо няма жертви
21030
на 21.04.2024
Задържаха след преследване турски автобус с 41 нелегални имигранти
11038
на 16.09.2022


