ГОРЕЩО
СЪТРЕСЕНИЯТА ПРОДЪЛЖАВАТ! И братът на Ани Цолова си тръгва от бТВ - става електротехник
От ските в казиното: най-добрите игрални зали в зимни курорти
Прокуратурата с официален протест срещу пускането на бившия директор на 138-о, поставил камери във WC-то
КАКВО СЕ СЛУЧВА В бТВ? Плъзна слух, че чистачка, гримьор и фризьор единствени се застъпили за Цънцарова
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Назначиха денонощна охрана на двете основни свидетелки по делото срещу Благомир Коцев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Водач на микробус с турско гражданство загина при катастрофа на магистрала "Марица".
препоръчано
Сигнал за произшествието е постъпил тази сутрин около 6:30 ч., съобщиха от КАТ - Хасково. Инцидентът е станал на 37-ми километър на магистралата в посока Свиленград.
Според първоначалната информация, микробусът се е ударил челно в задната част на цистерна за асфалт. Вероятно тежкото превозно средство е било спряно в аварийната лента.
При сблъсъка шофьорът е починал на място.
Движението по магистралата е ограничено в аварийната и дясната лента, трафикът се осъществява само в изпреварващата, като екипи на КАТ регулират движението.


