BG EN

Турция арестува 48 заподозрени във връзки с "Ислямска държава"

Балкани

Турция арестува 48 заподозрени във връзки с "Ислямска държава"

20640
на 06.04.2024
Турция арестува 48 заподозрени във връзки с Ислямска държава
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турция арестува 48 заподозрени във връзки с "Ислямска държава", която пое отговорност за нападението срещу католическата църква "Санта Мария" на 28 януари в Истанбул, съобщи турският вътрешен министър Али Йерликая, предаде агенция Anadolu.

препоръчано

Али Йерликая написа в X, че са арестувани 48 заподозрени, предимно свързани с извършителите на нападението срещу църквата "Санта Мария" на 28 януари, при което един човек беше убит, както и тези, които са били в контакт с "конфликтни зони".

Йерликая заяви, че операцията по ареста е извършена от полицейските управления на Истанбул и Анкара в координация с Генералната дирекция за разузнаване и Отдела за борба с тероризма.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК