BG EN

Турция иска продължаване на преговорите за "Турски поток"

Балкани

Турция иска продължаване на преговорите за "Турски поток"

10191
на 09.07.2016
Турция иска продължаване на преговорите за Турски поток
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турция очаква, че преговорите с Русия по проекта за газопровода „Турски поток“ ще продължат, заяви турският министър на икономиката Нихат Зейбекчи, предава РИА Новости, цитирана от "Фокус".
„За нас няма проблем по този проект. Периодът на конфликт по никакъв начин не засегна „Турски поток“. Със сигурност преговорите по него ще продължат, ще разговаряме. Също така скоро министрите на енергетиката също ще проведат преговори“, коментира Зайбекчи след среща с първия заместник-министър на икономическото развитие на Русия Алексей Лихачев по време на срещата на министрите на търговията на G20.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за Лукойл: Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК