BG EN

Турция мисли да се откаже от системата "ол инклузив" в хотелите

СВЕТЪТ ДНЕС

Турция мисли да се откаже от системата "ол инклузив" в хотелите

17526
на 25.06.2016
Турция мисли да се откаже от системата ол инклузив в хотелите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на асоциацията на туристическите компании в Турция Башаран Улусой предлага броят на хотелите със системата „ол инклузив“ в страната да бъде намален, пише Hurriyet.

препоръчано

„Понеже тази система е привлекателно за туристите, които искат да спестят разходи, хотелите не могат да повишат цените, въпреки ежегодното покачване на разходите“, отбеляза Улусой. Той смята, че за увеличаването на доходите е необходимо да се привлекат по състоятелни туристи от самата страна. „Хотелите в Турция предлагат услуги на високо ниво, но на по-достъпни цени в сравнение с европейските“, смята той.

„Ние също така трябва да активизираме усилията си по диверсификацията на нашия туризъм и да продължим сезона целогодишно, а не само през пролетните и летните месеци“, добави Улусой.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК