ГОРЕЩО
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ГОРЕЩО В ПИК! Ето ги убитите край Петрохан - всички се чудят какво се е случило със собственика на хижата Иво Калушев (СНИМКИ)
Италия посреща света в Милано и Кортина
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Властите с първа информация за трите трупа край Петрохан: Затворено общество с елементи на секта - имало е и малолетни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският външен министър Ахмет Давутоглу обяви, че страната е силно обезпокоена за съдбата на кримските татари в Украйна. Той подчерта, че е провел редици срещи с международни лидери, за да обсъди ситуацията в Крим.
препоръчано
„Веднага след като се прибрах вкъщи, проведох конференция по телефона с външните министри на девет страни. Конкретно става въпрос за колегите от САЩ, Германия, Франция и Великобритания. Обсъдихме и Украйна“, - написал е той в Туитър.
Турският министър е подчертал, че „за Турция е крайно важна съдбата на Крим и кримските татари“. Той е напомнил, че е за териториалната цялост на Украйна.
Доналд и Мелания Тръмп планират визита в Гърция
1207
преди 6 минути
В Китай започна масовото пътуване за Лунната Нова година
2905
преди 45 минути
Ангел с лицето на Джорджа Мелони разпали политически скандал в Рим
6399
преди 2 часа


