BG EN

Турция призна: САЩ ни предупредиха за атентати - и в Истанбул, и в Анкара!

СВЕТЪТ ДНЕС

Турция призна: САЩ ни предупредиха за атентати - и в Истанбул, и в Анкара!

14958
на 04.01.2017
Турция призна: САЩ ни предупредиха за атентати - и в Истанбул, и в Анкара!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американски служби са изпратили предупреждения до турските си колеги за атентати, готвени и за Коледа, и за Нова година. Касапниците са щели да бъдат извършени от членове на "Ислямска държава". Това заяви пред вестник "Хюриет" източник от правителството.

препоръчано

Неговите думи идват седмица, след като публично беше опровергано твърдението на собственика на клуб "Рейна", че американци са го предупредили за атентати.

"След като мина Коледа и нямахме атентат, получихме и втори сигнал от Америка. Този път нещата бяха доста по-детайлни. Ставаше дума за атентати в два квартала на Анкара и в Истанбул. Твърдеше се,че снайперист дори може да атакува известни и богати хора в някой от посочените точки за атака. Но Ортакьой не беше в кръга на потенциално застрашените места", твърди източникът.

Превод: ПИК

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК