BG EN

Турция свали знамената си наполовина в знак на солидарност с Франция

ГОРЕЩО
СВЕТЪТ ДНЕС

Турция свали знамената си наполовина в знак на солидарност с Франция

8647
на 15.07.2016
Турция свали знамената си наполовина в знак на солидарност с Франция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В петък Турция свали знамената си наполовина в знак на солидарност с Франция след терористичния атентат в Ница, пише вестник Hurriyet.
„Ние спускаме знамената си наполовина днес (15 юли) в знак на солидарност с Франция“, заяви министър-председателя на Турция Бинали Йълдъръм. 

препоръчано

Той подчерта готовността на Анкара да окаже подкрепа на Париж и френската нация. „Ние споделяме с френската нация болката от този терористичен инцидент“, допълни Йълдъръм.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Алена с хороскоп за неделя - Лъвевете да очакват приятна новина, Скорпионите да не започват нови начинания САМО В ПИК! Алена с хороскоп за неделя - Лъвевете да очакват приятна новина, Скорпионите да не започват нови начинания
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК! Бойко Борисов пред младежите на ГЕРБ: Демократичната общност сама се дискредитира чудовищно. На 8 юли България няма да има правителство, ако Ново начало не застане до нас (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ПЪРВО В ПИК! Бойко Борисов пред младежите на ГЕРБ: Демократичната общност сама се дискредитира чудовищно. На 8 юли България няма да има правителство, ако "Ново начало" не застане до нас (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента