ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турция ще предостави тренировъчни бази за подготовка на отряди на сирийската опозиция, които ще се сражават с „Ислямска държава“, предава ТАСС. По думите на официалния представител на Държавния департамент на САЩ Джен Псаки, „Турция се съгласи да бъде една от страните в региона, където ще бъде реализирана програма за подготовка и снабдяване на умерената сирийска опозиция“.
Предвижда се инициативата да бъде стартирана през март.
препоръчано


