ГОРЕЩО
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
63-годишен турски гражданин загина при пътен инцидент на автомагистрала "Марица", в платното по посока на ГКПП "Капитан Андреево". Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Хасково.
препоръчано
Катастрофата е станала в 3,30 часа сутринта. Чужденецът е управлявал лек аватомобил "Мерцедес" с германска регистрация.
В колата е пътувала и 63-годишна жена от Турция.
При ляв завой автомобилът се е ударил в камион с полуремарке, спрян в лявата лента на опашка за влизане в ГКПП "Капитан Андреево".
От удара водачът е загинал на място, а спътничката му е настанена в болницата в Хасково, с опасност за живота й. По случая е образувано досъдебно производство.


