BG EN

Туск във Варна: 14 държави от ЕС ще експулсират руски дипломати

Политика

Туск във Варна: 14 държави от ЕС ще експулсират руски дипломати

24920
на 26.03.2018
Туск във Варна: 14 държави от ЕС ще експулсират руски дипломати
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Общо 14 държави от Общността ще експулсират руски дипломати в координиран отговор на случая с отравянето на бившия офицер от руското Главно разузнавателно управление (ГРУ) във Великобритания. Това обяви председателят на Европейския съвет Доналд Туск.

препоръчано

„Като пряко продължение на решението на Европейския съвет от миналата седмица да даде общ отговор на Русия, вече 14 държави-членки са решили да експулсират руски дипломати", заяви Туск на пресконференция във Варна, където по-късно в понеделник ще се проведе срещата на върха между лидери на ЕС и Турция.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК