ГОРЕЩО
Шишков с нови разкрития за милиони евро загуби на ВиК
ЕКШЪН ПРИЗИВ: Йотова спешно да свика КСНС заради Иран и руския самолет, който може да е използван за разузнаване
ГОРЕЩА ТЕМА: Може ли България да бъде ударена след заплахата на Иран
КЪРВАВАТА БАНЯ В СЪЕДИНЕНИЕ: Разчлененият Митко бил страшилище - брутално нападал и обирал възрастни хора
РУХНА МИТЪТ ЗА КАНДИМЕНА! ТикТок героят обнови семейния автопарк с две коли - за него и съпругата му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Европейския съвет Доналд Туск изключи възможността за военна намеса на ЕС в конфликта в Източна Украйна, съобщава TVP Info, предаде "Фокус".
препоръчано
„Европейският съюз няма да вземе решение, защото това не е в компетенциите му, за друг вид помощ, например военна. В Европа няма много ентусиасти за такова решение – пряка военна помощ за Украйна. Нека не си правил илюзии“, каза Туск.
Той подчерта, че сега единственият и безалтернативен вариант за разрешаване на конфликта в Донбас се явява дипломацията.


