BG EN

ТЪЖНА ВЕСТ: COVID-19 уби шефа на реанимацията в Димитровград

ЧАС ПИК

ТЪЖНА ВЕСТ: COVID-19 уби шефа на реанимацията в Димитровград

47284
на 29.03.2021
ТЪЖНА ВЕСТ: COVID-19 уби шефа на реанимацията в Димитровград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Д-р Валентин Палашев, заместник-управител на димитровградската МБАЛ "Св. Екатерина" и началник на ОАИЛ, загуби битката с COVID-19. Тъжната новина съобщиха колеги на изключително уважавания лекар. 

препоръчано

„Ти до края се бори достойно с болестта! И до последния си миг беше с нас в битката ни с Ковид! Но, уви, загубихме точно теб“, написаха те.  

„Отиде си един от най-уважаваните и обичани лекари в Димитровград – д-р Валентин Палашев. Той спечели общата ни битка за запазване на димитровградската болница, но не можа да се пребори с коварната болест. Д-р Палашев бе цяла ера в здравеопазването в нашата община и изключително уважаван анестезиолог сред колегите си. Скърбим за огромната загуба!“, написа в профила си във Фейсбук кметът на Димитровград Иво Димов. 

Д-р Палашев е поредният лекар в Хасковска област, който загуби битката с вируса. 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (НА ЖИВО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК