BG EN

Тъжна вест! Отиде си известен футболист

Световен футбол

Тъжна вест! Отиде си известен футболист

25830
на 21.11.2016
Тъжна вест! Отиде си известен футболист
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият национал на Коста Рика Габриел Бадия-Гладиатора почина едва на 32-годишна възраст, съобщиха местните медии. Защитникът участвал в бягане на 10 км в Санта Ана и колабирал малко преди финала.

препоръчано

Причината за смъртта все още не е известна, но се предполага, че играчът е получил инфаркт, пише вестник "Коста Рика Стар". Бадия, който претърпя сърдечна операция през 2013 година, се отказа от футбола през юни.

Гладиатора има 25 мача за националния отбор на Коста Рика. Припомняме, че въпросният представителен тим се очерта като един от силните състави в света. А Габриел беше сред сериозните таланти на високо ниво в спорта. Като прякорът Гладиатора е красноречив за хъса и качествата на Бадия по време на футболната му кариера.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК