ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
Други спортове
ТЪЖНА ВЕСТ: Почина една от най-големите легенди в зимните спортове
24136
на 04.02.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четирикратният олимпийски шампион по ски-скок Мати Никанен (Финландия) е починал на 55-годишна възраст, съобщиха от Международната федерация по ски (ФИС).
Причината за смъртта му не се съобщава. През лятото на миналата година обаче Никанен обяви, че е болен от диабет.
Мати Никанен е един от най-успешните състезатели по ски-скок в историята. Той има четири олимпийски титли от Игрите през 1984 в Сараево и 1988 година в Калгари, а освен това е и сребърен медалист от 1984-а, акцентира "Новспорт". Финландецът е и шесткратен световен шампион.
препоръчано
свързани новини
ТЪЖНА ВЕСТ: Почина легенда на родния мотоциклетизъм
25801
на 03.02.2019


