ГОРЕЩО
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
Калин Стоянов ЗАКОВА Демерджиев с тези МНОГО НЕУДОБНИ ИСТИНИ за зловещо убития Митко от Цалапица
СЛЕД ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА ДПС: Парламентът с извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Почина обичаният Георги Василев от Калофер. Човекът с тъпана, който винаги влизаше в студените води на Тунджа пръв, за да разбие леда и да посрещне останалите, с които заедно да започнат да играят уникалното Мъжко хоро, съобщи karlovopress.com.
препоръчано
Георги бе част от тази вековна традиция. Лошата новина за неговата кончина наскърби съгражданите му и много други хора. В социалните мрежи последва вълна на постове и коментари.
"Йордановден в Калофер вече никога няма да е същият! Почивай в мир, Гого! Никога няма да те забравим!", са само малка част на публикациите, с които познати и приятели на Гого са изразили дълбоката си скръб.
Избо
свързани новини
ТЪЖНА ВЕСТ: Почина шефката на пресцентъра на парламента Мария Мисова
115999
на 27.05.2021
ПРЕД КАТАСТРОФА ЗАРАДИ СЛУЖЕБНАТА ВЛАСТ: Горивата в режим на излитане
29704
преди 6 часа
Сметките за ток у нас - по-големи отколкото в чужбина
10071
преди 15 часа
Хижата в Петрохан остава под полицейска охрана
12343
преди 15 часа


