BG EN

ТЪЖНА НОВИНА! Почина писателката Сю Графтън

СВЕТЪТ ДНЕС

ТЪЖНА НОВИНА! Почина писателката Сю Графтън

14747
на 30.12.2017
ТЪЖНА НОВИНА! Почина писателката Сю Графтън
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сю Графтън, авторката на бестселъри, чиито заглавия включват отделни букви от азбуката, почина на 77-годишна възраст в Санта Барбара, съобщиха Асошиейтед прес и Франс прес.

препоръчано

"Тя умря, обкръжена от семейството си след двегодишна битка с рака - заяви дъщеря й Джейми Кларк на страницата на писателката във Facebook - Макар да знаехме, че смъртта ще я застигне, кончината й бе неочаквана и дойде бързо." 

Първата от въпросната поредица книги на Сю Графтън - "А като алиби" е публикувана през 1982 г., а последната - "В като вчера" - през август. Дъщеря й уточни, че това ще е последната й книга. Известни са също книгите й "Б като блъф", "Ж като жертва", "О като опасност". 

"Много от феновете й знаят, че тя бе категорично против да бъдат заснети филми или сериали, адаптирани по книгите й", отбеляза Джейми Кларк.

Основният персонаж в тези книги е Кинси Милхоун - бивша полицайка, станала частен детектив, уточнява БТА.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК