ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Оралната любов си има много тънкости и една от тях е едностранният кунилингус.
Специалистите го препоръчват за онези представителки на нежния пол, при които едната от страните на клитора е по-чувствителна от другата.
Препоръката обаче важи и за силния пол, особено ако той държи да познава всеки сантиметър от тялото на своята "половинка" или пък държи да е ненадминат в леглото. Спестяваме някои подробности, върху които се спират сексолозите, за да минем направо към сърцевината.
Към обичайната поза на двамата трябва да се добави съществен детайл – мъжът трябва да вдигне онзи крак на дамата, от чиято страна се намира по-чувствителната част на клитора, съответно е и най-приятен и "танцът" на езика. Изискване има и към красивия пол.
Дамата трябва да придържа крака си във въздуха с ръка и да регулира положението му така, че сама да засилва усещането си. И така да подсказва на партньора идеалното положение за постигането на върховното удоволствие. И пак една препоръка към мъжете, споделена от техни представители с много бекграунд в кунилингуса.
Ако след движенията на езика, мъжът прокара по клитора кокалчето на средния пръст на ръката, то контраста от редуването на мекия език с кокалчето довежда насладата до точката на кипене. За целта обаче мъжът трябва да познава партньорката си за шест плюс.


