BG EN

Търговци алармират: Български туристи използват фалшиви банкноти от 50 лева в Одрин

Крими

Търговци алармират: Български туристи използват фалшиви банкноти от 50 лева в Одрин

16141
на 16.12.2025
Търговци алармират: Български туристи използват фалшиви банкноти от 50 лева в Одрин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Търговци от централния булевард на турския град Одрин – „Сарачлар“ – се оплакват от зачестили случаи на използване на фалшиви банкноти от 50 лева от страна на български туристи, пише в. „Тюркийе“. 

препоръчано

„Така или иначе преживяваме трудни дни. 50 лева са около 1250 турски лири. През целия ден не сме изкарали толкова пари", споделя собственик на магазин на булевард „Сарачлар“, отправяйки предупреждение към останалите търговци в града. 

Зачестилите слухове за употреба на фалшиви банкноти от 50 лева по време на наплива на български туристи през уикендите са станали причина за безпокойство сред търговците в Одрин, отбелязва медията.  

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК