BG EN

Търсят фирма да събира боклука в пазарджишките села

Региони

Търсят фирма да събира боклука в пазарджишките села

6168
на 28.11.2020
Търсят фирма да събира боклука в пазарджишките села
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изпълнител на дейностите по сметосъбиране и извозване на боклука до Регионалното депо търси Община Пазарджик за 28 от малките населени места.

препоръчано

Обявена е обществена поръчка, като в нея са предвидени почистване на нерегламентирани сметища, както и транспортиране на някои отпадъци от производствата, строителни и селскостопански отпадъци, характерни за селските райони.

Офертите ще се приемат до 16 декември, а подадените предложения ще бъдат отворени и разгледани на 18 декември, обяснява "Марица".

Прогнозната стойност на поръчката е 6 153 216 лева. В нея са включени 28 от общо 31 села в общината. Ивайло, Мокрище и Главиница се обслужват от пазарджишката фирма "Брокс“. С нея общината има дългогодишен договор, който бе удължен през 2019-та за още 5 години.

Почистването на 28-те по-отдалечени селища до момента се извършва от "Омега Интерклийнър“, като се очаква фирмата да участва и в новия конкурс.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК