BG EN

Убийците на Стоименов скоро няма да са сред живите

ЧАС ПИК

Убийците на Стоименов скоро няма да са сред живите

14902
на 08.01.2016
Убийците на Стоименов скоро няма да са сред живите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият шеф на отдел "Убийства" Ботьо Ботев е категоричен, че екзекуторите на Веселин Стоименов или една част от тях, в най-скоро време няма да са сред живите, предаде Нова тв.

препоръчано

"Че е поръчкова работа, това нещо няма и съмнение. В една такава работа обаче, да ви кажа, единият от двамата е излишен", коментира топкриминалистът. Ботев е разследвал убийството на бившия бос на ВИС-2 Георги Илиев. Стоименов е сочен за физическия ликвидатор на групировката.

По информация на Софийска градска прокуратура 53-годишният Веселин Стоименов е отивал при негова блзика в комплекс "Макси" в столицата, когато е бил прострелян. Той не е осъждан. Прокуратурата работи по две версии - личен мотив и бизнес интереси.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК