ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко девет сини каски на ООН от Нигер са били убити в петък в Северно Мали, при най-кръвопролитното нападение срещу мироопазващата мисия, предаде АФП, позовавайки се на мисията на ООН.
препоръчано
„Тази сутрин конвой на МИНУСМА от нигерийски контингент е станал мишена на директна атака, докато пътувал към Инделимане, в коридора Менака – Асонго. Първоначалните данни са за девет загинали”, се казва в съобщението на мисията на ООН.
Пияни британски войници откраднаха танк (ВИДЕО)
4098
преди 26 минути
Тежка катастрофа с българско семейство на Халкидики
4813
преди 27 минути
Хутите обявиха, че са нападнали петролни обекти на Saudi Aramco
4146
преди 46 минути


