ГОРЕЩО
Лаура Кьовеши поиска имунитета на Илхан Кючюк
Медийният слугинаж към ППДБ вече излиза извън контрол
СИНИ ПАРТИЗАНИ! Култови въпроса към побойника Мирчев: Сам ли ще се бие с Пеевски и Борисов, или поотделно, и с кибер-оръжия и троянски коне ли ще е мелето
Гроздан Караджов: Правителството беше много добър екип - заварихме отчаяна ситуация, закъсали реформи и затова работихме усилено
ОТГОВОРЪТ Е МЕЖДУ РЕДОВЕТЕ: Върна ли Радев услугата на ПП за лозунга "С вас сме, г-н Президент", като ги изпра за скандала "Ала-бала с президента"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актрисата Моника Спеар е била убита във Венецуела. Трагичната новина обявиха мениджърите на звездата от "Братовчедка ми Сиела". Моника е била със съпруга си.
препоръчано
И двамата са станали жертва на обирджии. Според някои източници, убита е и 5-годишната дъщеря на двойката. Тази информация обаче не е потвърдена още.
Моника печели титлата Мис Венецуела през 2004 година. В социалната мрежа колеги и приятели на актрисата изразяват ужаса и страха си от ситуацията във Венецуела.
Лаура Кьовеши поиска имунитета на Илхан Кючюк
33987
преди 52 минути
Медийният слугинаж към ППДБ вече излиза извън контрол
58763
преди 1 часа


