ГОРЕЩО
ЕКСПЕРТ СЪС СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: Ако Ормуз остане затворен още месец, чака ни криза като при COVID-19
Gen Z-тата на ППДБ се правят на слепи и глухи за корупцията около Лена, Денков, Радан, Линда и Козилата Ерато
Задържаха за иконимически престъпения шейх, гражданин на ОАЕ
МЪЛНИЯ! Гюров привика тайно в Министерски съвет инфлуенсъри в опит да напомпа процентите на ППДБ (ДОКУМЕНТ)
Въпреки скока на газа - парното във Враца остава с цена, близка до сегашната
Ангел Найденов се ядоса заради скандала, свързан с "Флотски арсенал"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на отбраната Ангел Найденов е уволнил ръководството на държавното дружество ТЕРЕМ. С поста си са се разделили всички членове на Управителния съвет на компанията, с изключение на изпълнителния директор доц. д-р инж. Станчо Петков.
препоръчано
Уволненията най-вероятно са свързани със скандала, който се разрази около "Флотски арсенал", който е собственост на ТЕРЕМ. Стана ясно, че 12 частни фирми са използвали военния завод без основание.
Министърът е получил множество сигнали за нарушения, на базата на които е назначил проверка и финансови одит на дружеството, припомня "Стандарт нюз".


