BG EN

Удавилият се край Логодаж шофьор бил почерпен

ЧАС ПИК

Удавилият се край Логодаж шофьор бил почерпен

5237
на 20.04.2014
Удавилият се край Логодаж шофьор бил почерпен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъжът, който се удави в плитка река край Благоевград в полунощ срещу Великден, е бил пиян, съобщиха от благоевградската полиция. Той се прибирал с колата си след сбирка с приятели.

препоръчано

Почерпен, той изпуснал управлението на автомобила си и спрял на ръба на селски мост без ограда. 45-годишният Марин отворил вратата на колата си и паднал в реката.

Открит е мъртъв малко преди полунощ, съобщиха от полицията. Бил е на сбирка с приятели, където явно великденски са се почерпили, съобщи struma.com.

Според негови близки, Марин наскоро купил жълтата си кола, който преди това работил като такси. Преди години мъжът е бил без свидетелство за правоуправление, тъй като е хваща да шофира пиян.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК