УДАР ЗА БЕРБАТОВ: Звездата се размина с директорския пост в Манчестър Юнайтед - ето кой му "изяде хляба"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спортният директор на Норич Стюърт Уебър може да заеме ръководна позиция в Манчестър Юнайтед, оповестиха медиите в Англия. Бъдещият футболен директор на "червените дяволи" ще има за задача да работи пряко с мениджъра на тима Оле Гунар Солскяер. С участието на Уебър, отборът на "канарчетата" се класира във Висшата лига и от новия сезон ще играе в най-елитното ниво на Англия.
До преди няколко дни и името на Димитър Бербатов бе замесено за позицията.
Неотдавна Бербо прояви самочувствие, заявявайки, че се смята за подходящ да заеме поста "спортен директор" на английския гранд. Оказа се, че за част от феновете българинът е достоен дори да заеме мениджърския пост.
Бившият български национал пусна видео в социалните мрежи, в което обяви, че преминава треньорски курсове и каза, че никога не се знае каква възможност ще се появи. Според мнозина това бе разчетено като намек, че Бербатов вече има нещо предвид.
"Сега имам диплома по спортен мениджмънт. Надявам се да взема и треньорски лиценз. Идеята ми е, че никога не знаеш каква възможност ще се появи и трябва да си готов да я поемеш", заяви нападателят, който все още не е обявил края на кариерата си на футболист.


