ГОРЕЩО
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Анализаторът Тома Николов с екшън прогноза: Радев ще направи невидима кампания и ще има 45 депутати. Пеевски консолидира антирадевския вот (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Испанската полиция обяви днес, че са заловени 2,4 тона кокаин на борда на венецуелски риболовен кораб и са арестувани седем венецуелци в съвместна операция с Португалия, САЩ и Великобритания, предаде АФП.
Също днес испанското правителство съобщи, че в страната са задържани четирима заподозрени наркотрафиканти във връзка с откритите в четвъртък 5,5 тона кокаин на товарен кораб в еквадорски води. При операцията в Кито са арестувани 20 души.
В Испания са задържани четирима души в Мадрид и Виго, област Галиция. Смята се, че наркотрафикът е бил ръководен от престъпна организация в Галиция.
препоръчано
свързани новини
Скандал! Канадски гранични полицаи пренасяли кокаин
8081
на 28.04.2017
Откриха кораб с един тон кокаин край Коста Рика
12087
на 16.04.2017
Претъпкан с кокаин самолет се разби в САЩ
12110
на 12.04.2017
Рекорд! Бреговата охрана на САЩ иззе кокаин за над 1 милиард долара
13474
на 29.03.2017


