ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петима души са разбили и ограбили скъпоценности на стойност 4 милиона евро от витрината на хотел „Риц“ в Париж, съобщава РИА Новости, цитирана от Фокус.
препоръчано
Агенцията се позовава на информация от френски медии.
Инцидентът е станал около 18:30 часа местно време, когато петима мъже, някои от тях въоръжени с брадви, са разбили витрината и откраднали голям брой скъпи накити и скъпоценности.
Впоследствие полицията е успяла да залови трима от извършителите, продължава издирването на другите двама.
Не се съобщава за пострадали хора.
Мощна буря връхлетя Сицилия (ВИДЕО)
11055
преди 2 часа
Фон дер Лайен в Давос: ЕК работи върху мащабни инвестиции в Гренландия
12111
преди 12 часа
Гутериш се е разболял и няма да може да участва в срещата в Давос
9751
преди 12 часа


