Удар от миналото разтърсил звезда от ВИП "Брадър"! Майката на Албена Вулева изпаднала в клинична смърт за 7 минути!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Людмила Захажаева обяснява своята скандална ексцентричност със случка от миналото, която преобърнала живота й. Блондинката изпаднала в клинична смърт за 7 минути от оттогава насам вече нищо не било същото.
„Промених мирогледа си, след като видях Земята от Космоса. 7 минути душата ми се въртеше в небитието, бях на няколко километра над небето. Усещането е странно, защото хем знаех, че съм мъртва, хем чувствах и виждах всичко.
После отворих очи и имах спомен за моето далечно пътуване“, разказва Захажаева, цитира „Всеки ден“. Клиничната смърт е вследствие на заболяване на дихателните пътища. 10 дни била на легло, като най-тежкият момент бил, когато й спрял дъхът.
Людмила обаче е доволна, че всичко това й се е случило, тъй като това й дало дарбата да преценява характера на околните с прецизна точност.


